wirtualny trener

Nie ważne czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, zbudować masę mięśniową, czy poprawić swoją kondycję fizyczną. My Fit Bro pomoże Ci osiągnąć zamierzony cel.

Zdefiniuj cel i monitoruj postępy.

Dzięki spersonalizowanemu profilowi uzyskasz dostęp do przejrzystych statystyk, które pozwalają monitorować efekty Twojej aktywności fizycznej.

Stwórz indywidualny plan treningowy

Brakuje Ci czasu i motywacji do regularnych ćwiczeń? Z My Fit Bro możesz wykonywać w poprawny i bezpieczny sposób efektywne ćwiczenia. Aplikacja powstała we współpracy z trenerami, którzy przygotowali dla Ciebie profesjonalne programy ćwiczeń do samodzielnego wykonywania na siłowni lub w domu. Twój elektroniczny trener wygeneruje plan dostosowany do poziomu Twojej kondycji fizycznej i zaimplementuje go do kalendarza. Możesz dowolnie modyfikować lub wykorzystać dostępne narzędzia i stworzyć swój indywidualny plan treningów od podstaw.

Wiesz co i ile jesz

Podczas wzmożonej aktywności fizycznej szczególnie ważne jest dostarczanie organizmowi odpowiednich składników odżywczych. My Fit Bro, uwzględniając kryteria Twoich wyborów, zaprezentuje zbilansowaną dietę dostosowaną do Twojego planu treningowego. Skorzystaj z aplikacji i zdefiniuj własne posiłki, na bazie których powstanie specjalny plan żywieniowy.

Monitoruj swoją aktywność.

Trzymaj się założonego celu, monitoruj zaimplementowane w kalendarzu plany treningowe i żywieniowe. Analiza Twojej aktywności pozwoli Ci określić czy jesteś już blisko realizacji swoich marzeń.

Szukasz motywacji?

Dołącz do społeczności MyFitBro, dziel się sukcesami, wspieraj innych. Pokaż znajomym jaki progres osiągnąłeś w realizacji swojego celu. Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia? My Fit Bro to również miejsce spotkań dla trenerów personalnych. Stwórz własny plan treningowy, dietę i znajdź idealnego trenera, który wesprze Cię w osiąganiu dalszych sukcesów!